İnovasyon, deneyimden doğar.

Lotus Technic

BİZ KİMİZ?

Lotus Technic

Lotus Technic, 2019 yılında mekanik tesisat tasarımı ve taahhüt işlerini yürütmek amacıyla kuruldu. Kurulduğu günden bu yana, endüstriyel tesislerde yangın söndürme sistemleri, yağmur suyu hasadı, paslanmaz çelik boru gibi çeşitli mekanik montaj projelerinde yer almış ve bu çalışmalara devam etmektedir.

2022 yılında şirketimiz, levha metal işleme için bir tesisi satın alarak endüstri sektörüne girdi ve hızla elektrik ekipmanları, HVAC ve enerji sistemleri dahil olmak üzere çeşitli endüstrilere hizmet veren bir tedarikçi haline geldi. 2023 yılı itibarıyla, tüm ekipler Kemalpaşa, Ulucak'taki fabrikasının çatısı altında birleştirildi.

Misyon

Yol haritamız, insan onuruna yakışır ve eşitlikçi bir çalışma ortamı sunmayı asgari gereklilik görerek, sürekli iyileştirme perspektifinde, üretim ve yönetimde yenilikçi düşünceyi destekleyen uluslararası pazarlara açık bir kurum olmaktır.

Vizyon

Hedefimiz, kalite odaklı yaklaşımımızı paydaşlarımıza yansıtarak, sürdürülebilirlik temel ilkesiyle, 2030 yılına kadar EBSO'nun 100 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer almaktır.

Değerlerimiz

İnsan, kalite, eşitlik, sürdürülebilirlik.

Başarımlarımız

İki ana iş kolumuzla
büyümeye devam ediyoruz.

0 +
Tons of Material
0 +
Happy Employees
0 +
Sectors
Lotus Technic

Organizasyon Şeması

Lotus Technic Organizasyon Şemasını İnceleyin